تبلیغات
کار در منزل - مطالب مرداد 1395

کار در منزل - کسب درآمد از اینترنت - کار در خانه

پرداخت آنلاین به پرفکت مانی و بدون قانون حداقل برداشت (سایت Gen1Pro)

تاریخ:دوشنبه 4 مرداد 1395-09:18 ق.ظ

سایت کلیکی Gen1pro با روزانه 5 الی 10 آگهی 4 ثانیه ای و 0.001 دلاری سایت خوب و روانی است، وقت زیادی برای کلیک کردن صرف نمی شود. پرداخت آنی به پرفکت مانی دارد. دو گزینه مهم برای درآمدزایی وجود دارد یکی زیر مجموعه و دیگری سهام.  زیر مجموعه ها مرتب کلیکهاشون را می زنند. چند حساب در این سایت وجودارد.

 Main Balanc که در آمد زیر مجموعه و سود سهام به این حساب واریز می شود که قابل برداشت و تبدیل به حسابهای دیگر است.

Gambling Balanc که در آمد حاصل از خودمان واریز می شود و قابل برداشت نیست ولی قابل تبدیل به بقیه حسابها می باشد.

Rent Balanc که در آمد حاصل از زیرمجموعه ها و کلیک خودمان و سود سهام قابل تبدیل به این حساب می باشد و برای خرید و اجاره زیر مجموعه و خرید سهام قابل استفاده است. بقیه حسابها نیز از اسمشان پیداست که برای چه کاری استفاده می شود.

سهام را می توان از محل درآمد سایت و یا واریز مستقیم به سایت خریداری کرد و  با قیمت بالاتر در خود سایت به فروش برسانید که سریعاً این کار انجام می شود.

برای عضویت در سایت Gen1Pro لطفاً از بنر بالای وبلاگ استفاده کنید

Earn dollars 50 daily" target="" title="">
s/image_220ad0144b2889369b09ea428c839d77f86587ca.jpeg" border="0" alt="Earn dollars 50 daily" width="728" height="90" /></a>

برای عضویت در سایت Gen1Pro لطفاً از بنر بالای وبلاگ استفاده کنیدداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

سایت کلیکی بسیار خوب myfreeshares

تاریخ:دوشنبه 4 مرداد 1395-09:10 ق.ظ

این سایت  آگهی های متعددی دارد. آگهی های سهام که با کلیک بر روی آنها سهام به حساب شما واریز می شود و سود آن روزانه به حساب دلاری تان واریز می گردد و از قسمت Last Daily earnings قابل مشاهده است. آگهی های دلاری  که با کلیک بر روی آنها دلار  به حساب شما واریز می شود. در آمد در این سایت بالا هست. سهام کسب شده را می توان در سایت فروخت که مبلغ آن مستقیماً به حسابتان واریز میشه و قابل برداشت است. با کلیک بر روی بنر زیر صفحه ای باز خواهد شد که از شما آدرس ایمیل سئوال می کند، در کادر مربوطه آدرس ایمیل را وارد می کنید و روند ثبت نام  را ادامه می دهید. 
" target="" title="سایت با پرداخت به دلار">

Myfreeshares.comداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logo